Як звернутися про допомогу?

Для ВПО, малозабезпечених, інвалідів (1-3 группа), багатодітних родин та пенсіонерів

БО МБФ «РОЗВИТОК НАШОГО МІСТА», на постійній основі видає гуманітарну допомогу від партнерів у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, медичних засобів.
Допомога надається у Харківській та Запорізькій областях.
Для того щоб записатись на отримання допомоги, та не вистоювати у чергах, потрібно заповнити реєстраційну форму. Вона автоматично реєструє заявку, та надсилає вам на пошту підтвердження реєстрації.
Після цього програма автоматично формує списки, де зафіксовані усі дані. Нумерація сквозна. Кожна зареєстрована особа має свій порядковий номер за списком.

Вимоги для реєстрації на отримання гуманітарної допомоги

● відшукати свій номер ви можете у списку (посилання нижче)● інформація про дати та пункти видачі гуманітарної допомоги буде розміщуватися у нашому телеграм-каналі та соціальних мережах;● не треба очікувати видачу гуманітарної допомоги з 5:00 ранку, важливо зареєструватися і тоді ви 100% отримаєте гуманітарний набір;

Графік роботи публікуємо у телеграміТелефон для запитань: +380 (96) 231-45-40 (з 10:00 до 16:00)

Для ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ТрО,районних та міських адміністрацій,та добровольчих формувань:

Ми допомагаємо підрозділам та організаціям (у окремих випадках особисто) відповідно до пріоритетності та можливостей фонду.
Першочергово допомагаємо тим, хто вже виконує бойові завдання у гарячих точках.
Після отримання вашого запиту – ми неодмінно з вами зв’яжемось. Зауважимо, що це може відбутися не одразу, оскільки поставки зараз не прогнозовані.
Просимо об’єднувати запити на рівні підрозділів чи організацій. Так ми прискоримо процес.

Вимоги до запиту:

● запит має бути від уповноваженої особи● повні дані підрозділу чи організації (бажано на бланку підрозділу);● текст запиту у довільній формі;● "мокра" печатка;● дані уповноваженої особи на яку видається майно (ПІБ, посада, посвідчення);● довірена особа, яку уповноважено забрати майно (у разі необхідності).

Телефон кол-центру: +380 (96) 231-45-40
Графік роботи кол-центру
Понеділок-Четверг з 10:00 до 16:00