Ударна сила для ЗСУ«Орківська смерть. НАША ПЕРЕМОГА»

Illustration

Фонд «Розвиток Нашого Міста» відкриває мега-збір на ударну силу - 1500 FPV дронів-камікадзе, безліч мертвих орків (див. відео як він працює)
Закрита ціль: 27 500 000 гривень.

 • Сума велика для одного фонду, але якщо ми разом, то легко подолаємо

  Найактивнішим донатерам ми даруємо патріотичний мерч з нашої Благодійної Лавки! Не проходьте повз, адже тільки разом
  ми переможемо!

  Реальність така, що:
  «Вони віддають життя, що наше продовжувалося, тому треба онатити, донатити і ще раз донатити. Ось чим ми можемо віддячити нашим хлопцям»

Допомога Херсонщині

Передали 30 тонн гуманітарної допомоги на сумму більше 2.5 млн гривень

 • Гуманітарна допомога постраждалим

  Разом із партнерами наш фонд відправляє гуманітарну допомогу для постраждалих у Херсонський області, а саме: одяг, засоби гігієни, продуктові набори та ін.

 • Закупівля матеріалів для волонтерів Херсощини

  Для волонтерів Херсонщини наразі ведеться збір на закупівлю будівельних матеріалів для повного або часткового відновлення будинків, котрі не зазнали критичних пошкоджень, та у котрих залишилися не евакуювані жителі. 

 • Закупівля промислової техніки для усунення наслідків трагедії  

  Основною місією є закупівля генераторів, батарей EcoFlow, мотопомп для відкачки води з будинків та промислові осушувачі для частково пошкеджених будинків, де досі залишаються люди. 

Готуємось до параду!
Ви чули про челендж, в якому український бізнесмен заплатить тому, чий дрон перший долетить на 9 травня до Червоної Площі у москві?Так ось, просто так літати не треба- треба її рознести
Кожен українець мріє побачити палаючу москву, тому, оголошуємо масштабний збір на дроновий кулак, який рознесе на параді всі залишки техніки окупантів, а може й путіна на шматочки